• Przyczepa Brenderup 1
  • Przyczepa Brenderup 2

W ofercie firmy MAZICO są przyczepy na potrzeby praktycznie każdego rodzaju transportu. Dziś jesteśmy jednym z wiodących dealerów przyczep w Polsce, oraz województwie - nieprzypadkowo, gdyż uznajemy niezawodność, funkcjonalność, nowoczesny design, a także bezpieczeństwo za najważniejsze spośród naszych priorytetów. Szeroka gama akcesoriów czyni nasze przyczepy wszechstronnymi. Producenci których dobraliśmy do naszej oferty to liderzy rynku charakteryzujący się najwyższą jakością i solidnością wykonania. Na placu mamy "od ręki" przyczepy takich firm jak:.

BRENDERUP:Pierwsza przyczepa marki Brenderup została wyprodukowana w 1952 roku w zakładzie Danii. Od tamtego czasu wyprodukowali już ponad Milion przyczep. Jest to największy producent w Europie, produkujący przyczepy głównie w Polsce, przez co aktywnie wspiera Polską gospodarkę.

TEMA:To bezpośredni kontynuator wieloletniej tradycji w produkcji niezawodnych, docenianych przyczep ze Świdnika. Działa na rynku od ponad 20 lat, jest jednym z wiodących producentów w Polsce. W tym okresie wyprodukowali na rynek polski i rynki zagraniczne ponad 100 tysięcy przyczep. Doświadczenie pozwala nam zaoferować szeroką gamę produktów. Aktualnie posiadamy w ofercie ponad 120 typów przyczep, w wielu wariantach.

ZASŁAW: To jedna z najbardziej znanych i rozpoznawalnych marek na rynku pojazdów użytkowych, znajduje się w czołówce producentów przyczep i naczep w Polsce. Produkty ZASŁAW są prostym i efektywnym rozwiązaniem dla przewozu różnych materiałów jak również zastosowań indywidualnych. Firma dysponuje nowoczesnym zakładem produkcyjnym w Andrychowie, wyposażonym w nowoczesne maszyny oraz doświadczoną załogę. ZASŁAW to pojazdy dostosowane do potrzeb klientów poprzez funkcjonalną budowę, ergonomiczną konstrukcję, wysokiej jakości materiały oraz markowe komponenty europejskich producentów.

BORO:W 2004 roku firma Boro wkroczyła na polski i europejski rynek przyczep i lawet . Jej zespół stworzony jest przez ambitnych i dynamicznych specjalistów, posiadających wieloletnie doświadczenie w produkcji przyczep, lawet oraz zabudów samochodowych. Najmocniejszą stroną firmy są solidne spawane przyczepy i lawety znane w całej Europie.

Pobierz aktualny katalog (kliknij na zdjęcie poniżej).

Skrzyniowe Brenderup 2016

Podłodziowe Brenderup

Basic Brenderup

Boro Katalog

Tema Katalog

Zaslaw Przyczepy